Ieteikumi labākajiem matu griešanas rīkiem

Mēs esam pārliecināti, ka ieguldījumi kvalitatīvos matu griešanas instrumentos ir gudrs solis. Tā kā jūsu rīki ir tas, ko jūs izmantojat katru dienu, lai radītu skaistu darbu un nopelnītu lielisku dzīvi, vai nevajadzētu ieguldīt vislabākā? Tas vienmēr pārsteidz, cik daudz stilistu griež matus katru dienu, izmantojot tos pašus instrumentus, kas iegūti komplektā, ko viņi iegādājās skolā. Pareizo rīku izmantošana uzlabos jūsu tehnisko kvalitāti.

Ir svarīgi, lai katrā friziera vai stilistu rīkkopā būtu astoņi būtiski elementi.

  • Regulējams asmeņu griezējs, kas paredzēts universālai griešanai un sašaurināšanai.
  • Noņemams asmeņu griezējs, kas paredzēts brīvai roku griešanai un griezējmehānismam.
  • Vadi trimmeri kontūru un bārdu apgriešanai.
  • Šķēres vispārējai griešanai un slāņošanai.
  • Maisīšanas šķēres retināšanai un sajaukšanai.
  • Matu veidošanas skuveklis sajaukšanai un teksturēšanai.
  • Taisnais skuveklis kakla skūšanai, ja to atļauj likums.
  • Clipper ķemmes universālai griešanai.
  • Tālāk ir norādītas manas galvenās izvēles katrā kategorijā. Šie ir rīki, kas jums jāizmanto katru dienu, un populārākie starp simtiem bārdu, ko mēs esam strādājuši ar gadiem.

Regulējams asmeņu griezējs
Mēs iesakām Andis uzlaboto meistaru. Daudzi uzskata, ka tas ir labākais regulējamais asmens asmeņu griezējs tirgū. Korpuss ir alumīnijs un tērauds, kas padara to par vienu no izturīgākajiem griešanas mašīnām. Andis Clipper trūkums ir tas, ka tas ir augstas uzturēšanas griezējs, kas prasa eļļu starp diskontu un regulāru tīrītāju no iekšpuses.

Ja nepieciešams, izmantojiet ar Speed-O-Guard stiprinājuma ķemmes. Mēs arī ļoti iesakām izmantot Babyliss Pro FX880 izgriezēju, kas ir ļoti spēcīgs un viegls.

Bezvadu Clipper
„Wahl Cordless Sterling 4 Clipper” ir vienīgais bezšuvju griezējs, kas labi darbojas profesionālā vidē. Wahl Cordless Sterling 4 Clipper pats izskatās tāpat kā jebkurš vads, bet tas var atvienot.


Paši izgriezējs ir ļoti viegls, bet tomēr pietiekami spēcīgs, lai aizturētu profesionālu lietošanu. Wahl apgalvo, ka ar motoru darbināms griezējs ar iebūvētu litija jonu akumulatoru ir 75+ minūšu ilgums, un mēs to esam atzinuši par patiesu.

Noņemams asmens 
Oster 76 – Šis griezējs ir izmantots jau vairākus gadu desmitus un tiek plaši uzskatīts par izcilu, noņemamu asmeni. Tas ir uzticams un efektīvs mitros vai sausos matos. Tās vienīgais trūkums ir tas, ka tā ir gaisa dzesēšana, un ventilators dažreiz var izšūt matus stilista sejā, vienlaikus strādājot ar saķeri ar ķemmi sausos matos. Tiem, kas domā, ka ventilators ir problēma, mēs ļoti iesakām Andis BGR, noņemamu asmeņu griezēju, kas ir aptuveni vienāda izmēra, bet nav ventilators. BGR sniegums ir vienāds ar 76 (un pat pieņem 76 lāpstiņas).

Trimmeris
Andis T-Outliner – trimmeru darbarīks. Šis trimmeris sagriež tuvāk nekā jebkurš, ko esam atraduši. T-veida asmens atvieglo ausu apcirpšanu, un mazā, gandrīz ovālā forma ļauj viegli turēt.

Matu šķēres
Joewell S2 7 “- Ikdienas matu griešanai Mēs uzskatām, ka šī bīde ir labs līdzsvars starp vērtību un veiktspēju. Šķēres izvēle ir ļoti personīga katram stilistam, bet mēs uzskatām, ka tas ir viens šķērslis, ko mēs sasniedzam visbiežāk, kad mums ir nepieciešams labas, pamata bīdes.

Supercut Taperfine 44/20 – tas ir friziera standarts un ir viena no pasaules imitētajām šķērēm. Ar 44 smalkiem zobiem šis griezums rada ļoti gludu maisījumu. Cietais tērauds saglabā asu malu, un slīpētie un grieztie zobi nodrošina vienmērīgāko maisījumu retināšanas / sajaukšanas bīdē. Tas ir būtisks līdzeklis, lai viegli noņemtu demarkācijas līnijas starp starpliku un bīdes darbu.

Matu griešanas skuveklis
Jatai Feather Styling Razor – lielisks skuveklis ar labu ergonomiku, līdzsvaru un sajūtu. Asmeņiem ir ļoti mazs aizsargs, lai pasargātu no izcirtņiem. Komplektā ietilpst 10 asmeņi un bezkontakta asmens maiņas sistēma.

Feather Artist Club Razor – Šis skuveklis apvieno klasisko dizainu ar modernām tehnoloģijām. Izskatās un jūtas kā tradicionāls taisns skuveklis, bet tam ir novatorisks asmens turētājs, kas ļauj viegli mainīt asmens asmeni.

Rokturis ir pietiekami izturīgs pret ķīmisko vielu dezinfekciju, un tas ir līdzsvarots ar lielisku skūšanos.

Ķemmes
Oster 1-2-3 Sistēmas ķemmes – Šīs ķemmes nodrošina ļoti līdzenu virsmu, kas ievērojami samazina saspraudes vilkšanu, veicot griezējspēku. Tie tiek ražoti arī ar ļoti cietu plastmasu, un tie nedarbosies, veicot flattop vai clipper-over-comb darbu. Šīs ķemmes mēdz būt nedaudz dārgākas, bet vērts cenu.

Ieguldījumi pareizajos instrumentos var uzlabot jūsu darba kvalitāti un padarīt jūs daudz efektīvāku. Iepriekš minētie ieteikumi ir daži no maniem favorītiem un mani kalpoja jau daudzus gadus. Laimīgs griešana!